עסקיות צהריים תל אביב – מול נוף מפנק במיוחד

עסקיות צהריים תל אביב – מול נוף מפנק במיוחד

קבעת דייט באמצע היום? הבוסית מבקשת לקיים ישיבת עבודה חגיגית מחר בצהריים? חשבת איפה? מצאת מקום ראוי ובמחיר לא שפוי? שפוי אך לא ראוי?

מסעדת 2C מציעה ארוחת צהריים מושלמת

בקומה ה 49 של מגדל עזריאלי, מול נוף עוצר נשימה עד לקו הרחוק ביותר שבאופק, כשכל תל אביב נפרשת למולך, בחדר אירועים פרטי, מתקיימת ישיבת העבודה החגיגית שלכם.

רגעי חסד בלתי נשכחים

זהו בדיוק אחד מאותם רגעים יפים שילכו אתנו תמיד. אווירה כיפית בין הקולגות, נוף בלתי נשכח, אוכל נפלא, החברים החמודים מהעבודה, מה עוד אפשר לבקש מישיבת עבודה?

בכל הנוגע לעסקיות צהריים תל אביב מציעה לך חוויה

התפריט הכשר, האיכותי והטעים כל כך במסעדת 2C משלים את החוויה כשהמחיר השפוי הוא הדובדבן שבקצה. יצאנו שבעים ומרוצים מאוד.

עסקיות צהריים מעל העיר

בכל מה שקשור לעסקיות צהריים תל אביב היא העיר המנצחת, בעיקר כשהיא פרוסה לרגליך מתחת למגדל המגרד את השחקים. תוך כדי אכילת סביצ'ה משובח הנוף אל הים כחול מאוד.

מעדן של פילה בקר

נתח משובח של פילה בקר עם כבד אווז על מצע כמהין הוא רק אחד ממעדני הגורמה שמסעדת 2C מציעה. תפריט עשיר ומגוון, כשר ואיכותי המבוצע על ידי הטבחים המדופלמים והמקצועיים שלנו.

חוויה אקסקלוסיבית

כשאיכות פוגשת יוקרה השמיים הם הגבול. העיצוב, הנוף המזהיר, השקט, הניקיון, המקצועיות, הטעמים, האסתטיקה ועוד. האווירה יוקרתית במחיר שפוי והוגן.

עסקיות, עסקים, עסוקים

ארוחות בוקר עשירות ורעננות, ארוחות ערב רומנטיות, ארוחות עסקים, אירועים פרטיים והכול במגדל השן של תל אביב. מערב גורמה ועד עסקיות צהריים תל אביב מתגאה ב-2C.

קצת פרטיות

חדר פרטי, לאירועים פרטיים. ארוחה משפחתית, אירוע של העבודה, קבוצת חברים וכל מי שחפץ במעט פרטיות מקבל מאתנו את חדר הפרטיות האינטימי והנעים.

יחס אדיב ומקצועי

מסעדה המכבדת את עצמה מקפידה על מקצועיות בכל התחומים. ניקיון, שירות, יחס ללקוחות וכמובן איכות האוכל שהיא מגישה. 2C מתגאה במקצועיות בלתי מתפשרת בכל התחומים.

עיר ללא הפסקה

עיר של בילויים. עסקים פורחים. עיר סואנת ושוקקת. המסעדות מלאות. ארוחות בוקר, ערב, עסקיות צהריים תל אביב לא מפסיקה. עיר מלכה, מסעדה מלכה על גג העולם - 2C.