מסעדות עם חדר פרטי - כל היתרונות בחדר אחד

מסעדות עם חדר פרטי - כל היתרונות בחדר אחד

מחפשים מסעדה עם חדר פרטי ? מסתבר שמה שהתחיל כטרנד לפני מספר שנים, הפך לאחד המאפיינים החשובים במסעדות שף הפזורות ברחבי הארץ. אנשים רבים מחפשים מסעדות עם חדר פרטי משום שהן מספקות מענה מעולה כמעט לכל סוגי האירועים.

 

מסעדות עם חדר פרטי לאירועים פרטיים

בין אם אתם חוגגים יום הולדת ורוצים להתאחד ביחד עם כל המשפחה, מרימים כוסית לקראת יום הגיוס של הבן, רוצים לחגוג יום נישואין עגול או כל אירוע מיוחד אחר ולהרגיש שזה רק אתם, ביחד, בלי הרעש והבלאגן שמסביב, מסעדה עם חדר VIP היא פתרון מצוין.

 

לא רק שאתם נהנים מהשקט ומהיותכם לבד בחדר, רק אתם, הקרובים לכם ואנשי השירות, אלא גם האווירה והיחס שאתם מקבלים, שונים לגמרי בהשוואה לשולחן רגיל בחלל הגדול של המסעדה.

 

מראש, המסעדה ערוכה עבורכם על כל המשתמע מכך, מהרגע שאתם נכנסים בדלת, דרך תהליך ההזמנה שהוא סופר מוקפד ועד שאתם מבקשים את החשבון ויוצאים מהדלת.

 

כמובן ששולחן כזה זוכה ליחס אישי, מפנק, עם לא מעט אקסטרות ולעתים אפילו בניית תפריט מיוחד לאירוע הספציפי אותו אתם חוגגים, במטרה שלכולם יהיה מה לאכול. בדרך כלל תוכלו לבנות תפריט פיקס עם כמה ראשונות לבחירה, כמה עיקריות וכמה קינוחים, מה שהופך את אירוע שלכם כמובן למיוחד אפילו יותר.

 

מסעדות עם חדר פרטי לאירועים עסקיים

אם למשל אתם ערוכים לקבל אורחים מחו“ל לצורך ביקור עסקי חשוב, אחת הדרכים לפנק את האורחים שלכם היא במסעדה עם חדר פרטי. בחדר תקבלו יחס אישי ומפנק, אוכל מצוין, שתייה לאורך כל הערב וכמובן שאם אתם צריכים אמצעים דיגיטליים כאלה ואחרים במטרה להציג לאורחים שלכם מידע עסקי, תוכלו להיעזר בשירותים נלווים של המסעדה כמו מקרן, מחשב, אינטרנט וכדומה…

 

איך בוחרים מסעדה עם חדר פרטי?

1.         לפי כמות הסועדים- בדקו שאכן החדר יכול להכיל את כמות המוזמנים לאירוע

2.         לפי האווירה ורמת השירות- בדקו שאכן המקום עומד בציפיות השירות שלכם

3.         לפי התקציב העומד ברשותכם

4.         לפי התפריט