מסעדה כשרה בתל אביב

מסעדה כשרה בתל אביב

מחפשים מקום לאכול? חשובה לכם הכשרות? לא מוכנים להתפשר לא על איכות, לא על כשרות ולא על טעמים נפלאים? 2C - מסעדה כשרה בתל אביב - היא הפתרון המושלם עבורכם.

סטנדרטים גבוהים

במסעדת 2C מציבים סטנדרטים גבוהים במיוחד של מקצועיות ואיכות בכל התחומים. כשרות, שירות, איכות המזון, עיצוב המסעדה, ניקיון ועוד. ההנאה שלך היא הסיפוק שלנו.

מסעדה כשרה בתל אביב עם תפריט עשיר ומגוון

קשה לבחור כי הכול טעים כל כך. טרטר טונה אדומה, סשימי דג ים, קרפצ'ו פילה בקר, סלמון נורבגי על הפלצ'ה... כל אלה ועוד הם התפריט הכשר והאיכותי של 2C.

מה לגבי המחיר

ביחס למסעדה כל כך איכותית המחיר משמח מאוד. הנוף המושלם המשקיף מהמסעדה ומגלה את תל אביב על כל יופייה, הנוף הזה הוא בחינם.

לאכול צלעות טלה ולהתמוגג מהנוף

החיים מלאים בהנאות קטנות הגורמות אושר גדול. אוכל משמח ומנחם, ואוכל משובח ואיכותי עושה חגיגה של ממש, אבל ארוחת גורמה עם כוס יין מול נוף עוצר נשימה של כל העיר, זה כר פיצוץ.

בדיוק מה שחיפשת

לא קל למצוא מסעדה כשרה בתל אביב שתענה על כל הדרישות ושתעמוד, מבחינת הכשרות, בציפיות המדויקות. 2C היא מסעדת גורמה כשרה הנותנת מענה למגוון לקוחות.

חוויה קולינרית מעשירה

2C היא לא רק מסעדה. היא מקום. מקום מיוחד היודע להעניק ללקוחות שלו אווירה מיוחדת. למשוך אותם אליו כבמטה קסם. מקום בקומה 49 המחמם את הלב ומעניק חוויה קולינרית בלתי נשכחת.

חשיבותו של שירות טוב

המלצר הוא כמו חלון הראווה של המסעדה. איתו אנחנו מדברים, מתייעצים, והוא הקשר שלנו למטבח. המלצרים שלנו הם אדיבים, מהירים, מקצועיים ומנוסים.

כשהאוכל טעים מצב הרוח הוא טוב

מזמן ידוע על הקשר בין אוכל טוב למצב רוח. ההנאה החושית שעולה בנו אחרי ביס של אוכל מופלא, היא בעלת עוצמה, מרגשת ופראית. מזכירה לנו את החיה שאנחנו.

זה הזמן ליהנות מארוחה טובה עם נוף עוצר נשימה

עבורנו, יצורי האנוש, מסעדה כשרה בתל אביב המגישה בשר משובח באווירה אקסקלוסיבית עם כוס יין טוב בארוחה רומנטית לאור נרות מול הנוף, זה אושר ממשי.

אז למה אתם מחכים?