מסעדות עם חדר פרטי

מסעדות עם חדר פרטי

מה מייחד מסעדות עם חדר פרטי? היכן ניתן למצוא מסעדות בעלות חדר פרטי לאירועים מיוחדים?

 

לפעמים, מתחשק לך לעצור את הזמן וליהנות כמו שמזמן לא נהנית עם בן או בת הזוג, או עם כל המשפחה, החברים והאהובים.

 

ומה עדיף מאשר לעשות זאת במסעדות עם חדר פרטי מאפשרות לך את כל היוקרה, השירות, הייחודיות והאינטימיות באחד המקומות המיוחדים ביותר בתל אביב?

 

מסעדת שף כשרה

זה הזמן להכיר את 2C - מסעדת שף כשרה הממוקמת גבוה מעל העיר ומשקיפה אל נופה האורבני והמיוחד של העיר.

 

שף המסעדה עושה קסמים עם חומרי הגלם הטריים והאיכותיים ביותר שיש כדי להכין אוכל כשר ומנות דגל ששמן יצא למרחוק, המשתלבות בשירות בלתי מתפשר ונוף עוצר נשימה.

 

למעלה מעל כולם

לעלות הכי גבוה שיש בטעמים, בשירות, בהרגשה ובקומות. המסעדה שלנו ממוקמת בקומה ה-49 של בניין עזריאלי ומספקת לך מבט על תל אביב שקשה להתעלם ממנו.

 

חדר שכולו בשבילך

בנקודת התצפית היפה ביותר בתל אביב מחכה לך חדר מיוחד, אינטימי בו ניתן לחגוג את הרגעים החשובים של החיים: יום הולדת עגול, חתונת כסף או אולי זהב?

 

אירועים שחשוב לציין

אירוע בלתי נשכח הוא כזה המשלב אווירה קסומה, שירות מנצח, אוכל מעולה ואנשים אהובים. אירוע בחדר פרטי במסעדת שף כשרה במקום הגבוה ביותר בתל אביב מבטיח שכולם ידברו עליו.

 

כשיוקרה פוגשת אהבה

מסעדת 2C נולדה מאהבה לאוכל, לאנשים, לאירוח.

 

החדר הפרטי והאינטימי שלנו מחכה לך מהודר, יוקרתי ומאובזר כדי להגיש את האוכל הכשר המשובח ביותר עם שירות מקצועי ואוהב, מול נוף מדהים.

 

רגעים שזוכרים

אם חיפשת מסעדות עם חדר פרטי בתל אביב, מסעדת 2C היא המקום לפגישה זוגית בלתי נשכחת או אירוע עם האנשים החשובים לך ביותר שיזכרו את הרגעים לתמיד.