מסעדה עם נוף

מסעדה עם נוף

מתחשק לך מסעדה עם נוף? איזו מסעדת שף כשרה עם נוף יש בתל אביב?

 

לפעמים, מתחשק לך לעצור את העולם וללכת על בילוי ייחודי. מסעדה עם נוף היא דרך מיוחדת וטעימה לשכוח מהעולם לכמה שעות ולהתפנק עם ארוחת שף כשרה וטובה מול נוף עוצר נשימה.

 

אפשר להפסיק לחפש

מסעדה עם נוף בתל אביב מחכה לך בקומה ה-49 של מגדל עזריאלי ומזמינה אותך להשקיף על הנוף של תל אביב עד קו האופק הנמתח מעל הבניינים.

 

נקודת התצפית הגבוהה ביותר בעיר היא גם המקום הטעים ביותר והמיוחד ביותר בה.

 

כשאוכל מדהים פוגש נוף מהמם

במקום הגבוה ביותר ויפה בארץ מחכה לך חוויה בלתי נשכחת המשלבת אוכל כשר משובח מהמרכיבים הטריים והאיכותיים ביותר שיש עם מנות אשר שמן יצא למרחוק ונוף עוצר נשימה

 

אהבה לאוכל = אהבה לאנשים

מיזוג משובח וייחודי של שף יצירתי, רוח צעירה והמון אהבה הופך את הביקור במסעדת 2C לחוויה מרגשת לכל החושים. זו לא עוד מסעדה עם נוף בתל אביב, זו מסעדה של חוויות בלתי נשכחות.

 

מנות גורמה כשרות

אם חיפשת מקום להתנתק ולהתפנק במקום ייחודי עם אוכל טוב כמו סביצ'ה משובח או נתח פילה בקר עם כבד אווז על מצע כמהין שכל העיר מדברת עליו - מסעדה עם נוף בתל אביב מחכה לך לחוויה מסוג אחר.

 

שילוב טעים ומרהיב

כעת יש לך הזדמנות לחוויה קולינרית מיוחדת עם מנות שף כשרות, המוכנות מהחומרים המשובחים ביותר מול נוף מדהים, הצופה אל קו האופק של תל אביב מלמעלה.

 

זה הזמן... לעצור את הזמן

מסעדת 2C מזמינה אותך לשכוח מהעולם לכמה שעות ולהתמסר לשירות המפנק, לאוכל המדהים, לנוף המיוחד ולרגעים בלתי נשכחים מהם בנויים החיים הטובים.