חדר פרטי לאירועים

מסעדה על גג תל אביב > חדר פרטי לאירועים

חדר פרטי לאירועים

זה יום הולדת 30, 40, 50 ואולי אפילו יותר? אלה רגעים שאתם עוצרים לרגע ומקבלים קצת נחת ממה שהשגתם בחיים שלכם. זה יכול להיות יום נישואין, חתונת כסף, או אולי זהב? זה יכול להיות רגע שלכם שהוא אישי ופרטי ואתם רוצים אותו איכותי ומצומצם. 

הרגע עצמו הוא מיוחד בשבילכם, וכדי להפוך אותו לעוד רגע בלתי נשכח אתם צריכים את הסביבה המתאימה. אלה אותם הרגעים שאתם רוצים להיות במקום הכי גבוה, אבל לבד. חדר פרטי, VIP, לאירועים וכנסים מיוחדים שמאפשר לכם את האינטימיות והנוחות שאתם מצפים ממקום ברמה הגבוהה ביותר. 

בחדר הפרטי שלנו אתם מקבלים קודם כל ולפני הכל, פרטיות, תחושה נעימה של אינטימיות שבמסגרתה אתם יכולים להשתחרר ולחוש שאתם בשיא האותנטיות שלכם עם האורחים שהזמנתם. זהו חדר מהודר, יוקרתי ומאובזר בכל מה שאתם מצפים מחדר כזה מיוחד. 

צוות השירות המדהים שלנו ישרת אתכם כיד המלך; באהבה, שמחה ומקצועיות. המנות שתקבלו יותאמו באופן ייחודי לטעמים שלכם ולאירוע שאתם בוחרים לציין וכך תוכלו להשלים חוויה שלמה של אירוע בלתי נשכח.

אירוע בחדר פרטי ב-2C, הוא לא סתם "לסגור" מקום, הוא בחירה שאין בה פשרות והיא באה מתוך המקום הזה שרוצה את הטוב ביותר למי שהוא אהוב ביותר. הרי כשזה מגיע לאנשים שאנו אוהבים, אנחנו לא מתפשרים. 

אם אתם רוצים לזקק ולחרוט על ליבכם את האירועים החשובים באמת, תאמו איתנו את החדר הפרטי. פינוק צרוף והנאה ללא פשרות.

מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם
רוצה לקבל הטבות והנחות במקום הגבוה ביותר בארץ? הצטרף למועדון החברים של 2C!
שם מלא:
טלפון:
דוא"ל:
אני מאשר קבלת פרסומות ומבצעים מ-2C מסעדה על הגובה