איך לאתר מסעדות כשרות בתל אביב ?

איך לאתר מסעדות כשרות בתל אביב ?

מחפשים מסעדות כשרות בתל אביב כדי לחגוג מאורע שמח כמו יום הולדת או יום נישואין אבל לא יודעים מאיפה להתחיל?
מארגנים ערב לכל הצוות בעבודה וחשוב לכם שהמסעדה תהיה כשרה ?
בפוסט הבא נסייע לכם לבחור מסעדה מבין מגוון של מסעדות כשרות בתל אביב.

 

1. התייחסו לסוג האירוע - יש כל מיני סוגים של מסעדות כשרות בתל אביב כאשר ההבדלים באים לידי ביטוי בסגנון של המסעדה, במנות שמוגשות, במחירים ולכן חשוב להתייחס קודם כל לסוג האירוע. אם אתם רוצים לחגוג מאורע ייחודי כמו יום נישואין או יום הולדת עם כל המשפחה, כדאי לבחור במסעדה פנסית עם תפריט מוקפד אולי אפילו מסעדת שף כשרה. לעומת זאת, אם אתם מארגנים יום כייף לעובדים ומה שחשוב זה יותר ההוויה ופחות ההקפדה על הפרטים הקטנים, גם בית קפה כשר בתל אביב יכול לעשות אחלה עבודה.

2. החליטו על תקציב - מנעד המחירים למנה במסעדות כשרות בתל אביב נע בין 35-200 שקלים למנה.
אל תשכחו שבתקציב שלכם אתם צריכים לכלול גם מנה ראשונה, שתיה וקינוח.
אחת הדרכים להנות ממסעדה כשרה ברמה טובה היא לבחור בארוחה עסקית שמוזילה משמעותית את העלויות ועדיין מאפשרת לנו להנות ממגוון של מנות ברמה גבוהה.

3. שימו לב למיקום של המסעדה - תל אביב היא עיר גדולה ולכן לפני שאתם בוחרים מסעדה, התייחסו גם למיקום.
האם אתם רוצים שהמסעדה תהיה בצפון העיר, במרכז או בחלק הדרומי שלה והכי חשוב, האם יש בסמוך למסעדה מקומות חניה, שכן העיר בעייתית מהבחינה הזו. לפעמים למסעדות בתל אביב יש הסדר עם חניונים בקרבת מקום ולכן כדאי לבדוק את זה.

 

וכעת, איך בוחרים מסעדה?

הדרך הראשונה ואולי הטובה ביותר היא להיעזר באנשים שאתם מכירים כמו מכרים, שכנים, קולגות לעבודה, חברים או בני משפחה. ניתן להיעזר בקבוצות הווטצ‘אפ השונות או לפרסם פוסט בפייסבוק. דרך נוספת היא פשוט לחפש מסעדה כזו בגוגל ואז לעיין בתפריטים, לבדוק מחירים ולקבל החלטה. ניתן גם להיעזר באפליקציות השונות המציגות אטרקציות, מקומות בילוי ומסעדות.